www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Balkan Sasieni
Výrobce: Scandinavian tobacco group
Složení:
 • Virginie
 • Latakie
 • Orient
 • Turkish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g plech
  Popis: Original formula Balkan smoking mixture was created in London at the beginning of the century by the master of Tobacco Blenders who first combined the aromatic pleasures of the choicest of Macedonia and Latakia leaf with the richness of Old Virginia to give the pipe smoker an unrivaled smoking pleasure.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.0

  milanko85 24.03.'18 20:57:44 
  První dojem

  Tabáku z označením "Balkan" v názvu mi již prošlo dýmkou 5 (Erinmore, SG, GH, Peterson, Stanislaw). Tento je však jiný než všechny uvedené. Jiný v chuti a bohužel i v dostupnosti.
  Po otevření klasické kulaté 50g plechovky s vkusnou etiketou zavane klasické vyuzené aroma šlehlé pikantností orientálů. Listí je zde od světle hnědé (VA), přes středně hnědou makedonských orientálů až ke tmavým odstínům syrské latakie. Řez je skvělý loose cut, skvěle se nacpává a hoří božsky.
  No a co je největší pecka? - Chuť a vůně linoucí se z dýmky. Zcela zřetelně převažuje nakyslost a kořeněnost orientálů (opravdu skvělá dráždivá záležitost, hravé nenudící tóny), zručně sekunduje jasně znatelná latakie a vše doplňuje virginie. To vše zabalené do velejemného hávu. Síla střední, celodenní luxusní pokouřeníčko. Podtržená jednička.
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět