www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Cube GOLD
Výrobce: Mac Baren
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 40g tobolka
  Popis: 27 odlišných tabáků bylo smícháno, aby se docílilo této jemné a naplňující tabákové směsi.Golden virgina,Burley, special Virginia Cavendish, aby byla směs kompletní. Při kouření Cube Gold budete cítit jemnou ovocnou chuť s nádechem sladkosti. Směs je jemná a bude se udržovat stejně svěží od začátku až do konce kouření.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 2.7

  Panic 8.09.'08 21:46:42 
  Začíná mi být jasné, jakmile mile píšu recenzi na tabák po prvním vykouřeném balení, je to s ním u mne špatné. Po otevření zajímavé kartonové tobolky jsem našel přesušený na široko nakrájený ten....jak se to řekne....salátové listy. Voněl lehce ovocno sladce. Po zapálení ovocno kyselkavý, ale neštípal. S tím močkováním nevím, v kotlíku to drželo relativní sucho, ale filtr se vždycky nacucal tak, že jsem ho nemohl vytáhnout z náustku. Lehký svěží tabák vhodný pro začátečníky. V jednom okamžiku se mi na jazyku tento kouř setkal se zeleným veltlínem a vytvořili spolu dokonce jogurtovou příchuť. Zajímavé. Charakterizoval bych ho jako jemně aromatizovaný neutrál od druholigového výrobce. Známka: 3
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  SHELL 7.07.'09 12:11:51 
  Ak niekto vyslovene hlada vyslovene sladke potesenie, potom je tu CUBE Gold. Podla vyrobcu je namiesany z 27 tabakov. Prevazuje loose cut golden Virzinie, a jemny ready rubbed Burley s pridanou specialnou Virziniou cavendish. Velmi vyrazny, sladucky... Osobne som skor latakia a dokonca aj BLACK XX positive, ale ak zakusocek, tak CUBE je fajnovy. Nie som bohvieaky vyznavac Mac Barenovskych tabakov, ale tento stoji za to. Namiesany je naozaj dobre a zamer vyrobcu splnil: od zapalenia az do konca chuti rovnako dobre. Hori perfektne a nemockuje. Skuste ho. Len pozor, zdanlivo nizsia cena je iba za 40g tobolku... Známka: 1
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Velmi výrazná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Nepřečichnutelné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Lukas88 7.12.'13 14:08:30 
  Tento tabák mne donutil k registraci. Zakoupil jsem ho prakticky omylem z nouze a díky neznalosti obsluhy v trafice. Kouřím převážně přírodní tabáky, takže jaké bylo moje překvapení, když jsem po otevření sáčku na "svačinu" zacítil ten chemický "smrad". Hned mi vůně připomněla tabák do vodních dýmek. Dlouho jsem přemýšlel, jako dýmku tedy pro kouření obětuji. Volba padla na filtrovou Stanislawku.
  Tabák po zapálení nemočkoval, hořel rovnoměrně, za to dávám bod navíc. Celou dýmku jsem zvládl na dvě sirky. Chuť lepší než vůně, ovšem totálně mimo mé spektrum. Celé je to takové ovocné "nenadchne, ani neurazí". Vícekrát už ho ale nenapěchuji. 5 nedávám pouze proto, že chutnal lépe, než původně v balení voněl a za dobré hoření.
  Známka: 4
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Nepostřehnutelné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět