www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Dark Plug Rum (R)
Výrobce: Gawith Hoggarth&Co. Ltd., Kendal, Cumbria
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Plug
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Velmi silná směs, ale s chladným kouřem je je výsledkem stejného poměru tmavých, pečených virginií z Malavi a indických tmavých, vzduchem sušených listů, v chuti je znát kouřový tón způsobený zráním tabáků a sladké, silné doutníkové aroma indických listů, slisovaných do „kostky“. Lehká aromatizace třtinovým rumem.Původní název tabáku Gawith Hoggarth Dark Plug Rum.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Velmi silný
  Ø Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Ø Chuť: Výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: Neznámkováno

  JJFK 9.10.'18 21:18:59 
  Další z mých "plugových" ochutnávek. V klasicky GH obyčejné tobolce 2 tmavé hranolky s nasládlou příjemnou vůní včetně stopy rumu. Namahavější řez odlamovacím nožem již zvládám na tenké plátky, které pak jdou dobře jak rozdrobit, tak umírněně nacpat. Zapálení sirkami jsem vzdal. Ani zapalovačem napoprvé mi to nejde. Ale pak je po problémech. Dlouhé a fakt enormně chladné hoření se setrvalou drsnější sladce dřevitou, ale ne nepříjemnou chutí. Ta se ke konci zakulacuje a mírně více vystoupí i rum. Síla více než slušná.
  Rozhodně anglicky nepřehnaný drsnější aromatik pro pokročilé fanšmejkry s chutí na pořádný nikotinový příděl. Za ochutnání to stojí!
  Známka: Neznámkováno
  Síla: Velmi silný
  Chuť: Výrazná
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět