www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Dunhill Dark flake
Výrobce: Dunhill
Složení:
 • Virginie
 • Perique
 • Řez: Flake
  Balení: 50g plech
  Popis: Tento tabák se vyráběl od roku 1970 pouhých 10 let jako silnější verze Dunhill flaku. Směs vyzrálých Viržinií a pikantního Periku. Hnědě a mahagonově zbarvené flaky se skvěle nacpávají jakoukoli metodou. Chuť a sladkost zralého ovoce spolu s nádechem sena a čaje. Přírodní aroma s tónem medu a trochou bílého pepře. Chuť je bohatší než má většina viržinií a vůně je jemná a příjemná.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.0

  JJFK 9.08.'17 20:42:07 
  Již kulatá piksla s papírovým lampiónkem, kde uloženy silnější poměrně kompaktní strakaté tmavě a světle hnědé flaky. Vůně úžasná, medově ovocná. Nacpání, zapálení a delší hoření bez problémů. Žádné pálení jazyka či močkování. Chuť lahodná, setrvalá, zřetelný perique. Oproti Dunhill flake rozhodně zajímavější. Vskutku dobré pokouření. Ale dost podobný až totožný (s výjimkou stopy kyselosti) s Cabbies mixture od SG, nejen složením. Ten já taky rád. Asi stojí za to porovnat je současně. Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Jarda 3.04.'18 21:29:13 
  Dark Flake (také "Dark Flake Pre-Release") se opět vyrábí po delší odmlce. Pro hodnocení platí naprosto totéž co jsem psal o jeho sestřičce-čisté virginii Dunhill Flake. Týká se to balení, vzhledu, plátků, vlhkosti, hoření, vůni pro okolí síly-prostě téměř všeho. Dokonce i vůně se mi zdá stejná.
  Na rozdíl od Dunhill Flake je Dark Flake periquem mírně peprnější, chuť je plnější i nasládlejší. Vše ostatní bych musel jen opakovat, Pro milovníky jemného a jen lehce nasládlého kouře z čistého přírodního tabáku určitě doporučuji. Díky přidanému P. je notně zajímavěší než jen čistá V. známkuji chuťově za 1 a doporučuji.
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Nepříjemná

  Panther 13.04.'18 22:35:07 
  Tohle je skvelej tabák. Neskutečně jemnej. Žádný štípání na patře, nic. Při prvním kouření jsem si šel pro další fajfku a ještě hodinu posedel. Strašně pohodový kouření. Jo, občas když se člověk zapomene, tak v půlce kotlíku zabublá. Profouknout a jede bez problémů dál. Ale jinak se dá kouřit jak při natírání plotu, tak při posezení s přáteli nebo jenom rozjímání. Chuť sladkého chleba lehce pepř. Nikotinově mi přijde slabší než dunhill navy Rolls. Jinak je to podobný dost, navy má více chuti v sobě a je takový drsnejsi. Kdo má rád vapery, tomu to musí chutnat. Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět