www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Fisherman's Love Premium Black
Výrobce: Planta
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 100g plech
  Popis: Dvakrát fermentovaný virginský tabák střední síly a středního aroma.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky: Buď tam trochu latakie je, nebo není.
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 2.0

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  rour 31.08.'05 10:55:24 
  Vzhledem k tomu, že na plechovce není složení a ani na netu jsem ho nenašel, lze se jen dohadovat, že ke skvělé virginii se slabou, ale přesto dostatečnou dávkou latakie, je snad přidáno něco orientu. Rozhodně je pro mně výsledná kompozice známkou toho, že lze namíchat aromatický tabák tak, aby si kuřák nemyslel, že padl opět na produkt moderní chemie. (Tím ovšem nechci říci, že tam chemie není, ta je všude!)
  Závěr: náhodně koupený tabák rozhodně zůstane v mém seznamu kouřitelných tabáků, už proto, že v dýmce dobře hoří a má vyváženou a příjemnou chuť i vůni po celou dobu kouření.
  DODATEK: Po krátké diskusi na fóru jsem trochu znejistěl ohledně té latakie, takže ačkoliv je možné, že tam je, podle tvrzení části diskutujících tam není. No, prostě jsem ji tam cítil a bylo to příjemné! (A je nás víc s tímto dojmem - například http://www.daft.de/tabak/review.php?sel=465&ref=/tabak/index1&p=F)
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Cifro 14.01.'07 21:27:04 
  Žlto čierny tabak, asi Virginia a čierny Cavendish. Ja tam Latakiu necítim ani omylom. Možno štipka nejakého orientu. Rez asi 2 mm. Vôňa surového tabaku je veľmi výrazná, príjemná, ťažko ju k niečomu prirovnať. Mne pripomína vôňu slivkového kvasu alebo lekváru, prifarbeného trochou niečoho s vanilkou, nejakého zákuskového ovoňovadla. V každom prípade je vôňa výrazne syntetická, aj keď príjemnejšia, ako v niektorých iných tabakoch f. Planta. Rez tabaku je úzky a krátky, dobre sa napcháva a dobre horí až do konca. Chuť tabaku je nevýrazná až žiadna. Aróma dymu je výrazná, podobná vôni tabaku za surova. Zpočiatku výrazná aróma časom slabne a asi od polovice fajky úplne zmizne. Po vyprchaní arómatizácie nie je dôvod ho ďalej fajčiť. Zostáva len teplý vzduch bez chuti. Výrazne navoňaná zmes lacných tabakov. Milovníci silne aromatizovaných tabakov ho možno ocenia. Ja mu dávam 4 len preto, že ho používam v malých množstvách ako arómu do zmesí, určených do spoločnosti nefajčiarov. Známka: 4
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  beda 27.12.'16 11:50:35 
  Plantí černej arouš s jasnou stopou Latakie. Taky cejtim nějaký švestky, alkohol a asi vanilku. Zajímavej kousek, síla aromatizace docela brutál, z plechu se moc nezdá, ale v předsíni,kde jsem ho kouřil poprvý je cejtit i po dvou tejdnech. Nemůžu si pomoci, ale dávám zatim jedničku, fakt mne baví, když omrzí přehodnotim. Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Nepřečichnutelné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět