www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Stockton
Výrobce: Mac Baren
Složení:
 • Virginie
 • Cavendish
 • Řez: Koláčky
  Balení: 50g plech
  Popis: Vynikající, jemný tabák. Vyroben z kvalitních virginských tabáků s jemným nádechem Cavendishe. Tabákové lano je smotáno do podoby koláčků a celá směs je naložená v olivovém oleji.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.7

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  Graveir 12.07.'04 22:55:54 
  Krásné koláčky zhruba 2cm v průměru. Vnějšek Virginie, vnitřek BC. Krásně jemný řez, nutno natrhat a zvlášť s tím BC bývá trošku víc práce. Má jemnou tabákovou vůni, krásně se zapaluje i hoří. Příliš nedýmá a má velmi, velmi příjemnou tabákovou chuť, ke konci se přiostřuje. Výtečný neutrál. Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  dh 30.08.'05 23:27:37 
  Pořídil jsem si krabičku z etrafiky a soudě podle několika vrstev různých varovných cedulek už pamatuje několik protikuřáckých zákonů. Také tabák byl sušší, nikoli však přeschlý. Léta strávená v krabičce se pravděpodobně projevila i na chuti.
  Stockton se neubrání srovnávání s Dark Twistem. Obsahuje středně tmavou virginii, srolovanou do provazce naplněného cavendishem - ale macbarenovským, neslazeným. Potom je to nasekáno na tenká kolečka. Nemohu se ubránit pocitu, že při téhle ceně by na průřezu nemuselo být tolik nasekaných "větviček" - ale chuťově to nijak nevadí.
  Kouření je vskrze příjemným zážitkem. Chuť se vynořuje postupně, ale záhy je cítit - příjemná, navinulá. Opravdu jemné, decentní pokouření. Ke konci inspiruje až k úvahám, zda ho neoznačit za "středně silný".
  Zkrátka, lepší verse Dark Twistu. Otázkou je, zda cenový rozdíl je adekvátní.
  Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Radim 26.02.'06 20:20:04 
  Tento tabák velmi příjemně voní za syrova, je cítit Virginie s plnou vůní smetany a medu. Ovšem po zapálení se její chuť vytrácí až úplně mizí...musím bohužel konstatovat, že pokud s Vámi ve společnosti sedí kuřáci cigaret, tanto tabák s nimi splývá a žádným způsobem nevyniká. Dokonce ke konci kouření jsem měl pocit, že kouřím cigaretu a to mě dost vadilo. Nemohu si pomoci, ale dávám za 3 a to jsem ještě hodnej..asi za tu příjemnou vůni za syrova :-(. Známka: 3
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Nepostřehnutelné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět