www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Sunjammer
Výrobce: Hearth & Home
Složení:
 • Virginie
 • Black Cavendish
 • Latakie
 • Orient
 • Turkish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g plech
  Popis: Jemná a sladká směs světlých a červených virginií, makedonských a dalších orientálů, kouřové latakie a špetka černého cavendishe.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.0

  milanko85 9.05.'18 21:30:28 
  Tabák mám v 2oz bulku. Po cca půl roce, kdy ležel u mé známé dost vyschl (50% vlhkost). Po dovlhčení OK. Dle výrobce by se mělo jednat o skotskou směs - tzn. trošku víc nasládlý angličan, s čímž lze souhlasit. Nelze však souhlasit s přirovnáním k Dunhillu 965, které je v popisu na tobaccoreviews, 965 je více latakiový.
  Tabák v sáčku je cca z 50 % černý a z 50 % světle hnědý, řez je trochu hrubší loose cut, ve kterém sem tam najdete jakoby cucky seschlých lístků. Voní především sladce, uzenina není téměř cítit.
  Po zapálení je to podobné - nasládlé, temnější tóny, lehce kořeněné kdesi v pozadí orientály a latakií. Latakii opravdu těžko identifikovat. Směs je vcelku vyvážená (ve smyslu od každého něco), což ale pro mě je spíše na škodu, protože nedokážu tuto směs podle něčeho jasně identifikovat a tak mi v chuti i vůni splývá.
  Podle recenzí a hodnocení jsem čekal víc - něco více osobitějšího, ale rozhodně směs má své kvality - je jemná, příjemně nasládlá.
  Edit 30.5.2018 - vynikající. :)
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět