www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Stanwell Full Aroma
Výrobce: Stanwell
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Koláčky
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Směs výborně zralé Virginie a tepelně zpracovaných Burley tabáků dotváří sladké podtóny vanilky, čokolády a kvetoucího ovoce. Je lisována do koláčků a poté rozcupována. Tento proces zlepšuje kvalitu přírodního aroma v tabáku a zajišťuje kuřákovi pomalé hoření a plné kuřácké potěšení.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 3.8

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  HOOK 7.10.'05 15:42:00 
  Další tabák pod značkou Stanwell, doplňující jeho kolekci. Oproti Melange a Vanilla není tak aromatický. Je příjemný jak pro kuřáka tak pro společnost. Dobře hoří a drží se až do konce v chuti. Rozhodně doporučuji těm, kteří hledají lehký tabák pro příjemné chvilky. Může se stat i docela oblíbeným pro svou nevtíravost. Známka: 2
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Sir Pooh 30.07.'06 08:51:41 
  Docela mě těší, že tenhle tabák jsem nemusel koupit a dostal jej jako pozornost při koupi dýmky a to naštěstí jen ve vzorkovém balení, neboť celých 50g bych asi nezvládl.
  Po otevření tabák zaujme svým příjemným aroma, které je víc po čokoládě, výrobcem zmiňovaná vanilka tam moc není a pokud ano tak jenom ve stopovém množství.
  Nacpávání, zapalování, kouření je bez větších potíží a zvládne ho i začátečník. Chuť při kouření je zpočátku příjemná, osobně bych ji hodnotil jako lehce nasládlé kakao, nebo slabší hořkou čokoládu. S postupem času, onen sladký podtón ma tendenci slábnout a nakonec zůstane pouze chuť kakaa, možná i trošku hořká. Celkový dojem je poněkud jednotvárný a nevzbuzuje potřebu tabák v nejbližší budoucnosti znovu nacpat do dýmky.
  Známka: 3
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Gimli 2.04.'11 23:24:51 
  Tak tohle byla moje největší chyba, co se týče koupě tábáku. Po otevření voní sice celkem slušně, ale to je asi tak všechno. Řez je tenký, umačkaný a při pokusu o rozcupování se tabák drolí na prášek. Po zapálení nejde vůbec mluvit o chuti, nebo nedej bože vůni. Mám pocit jako po nadýchnutí ve velmi prašném prostředí. Ke všemu je ještě štiplavý. Nevím jaké jsou ostatní tabáky této značky, ale po této hrůze je určitě zkoušet nebudu. Název Full aroma je opravdu zcestný. Poznámka na závěr : nechápu jak je možné že značka Stanwell vystaví své jméno takové ostudě, Peterson taky neprodává pod svou značkou Baču. Známka: 5
  Síla: Slabý
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Becetka 17.02.'13 17:31:09 
  Zdolal jsem cca 20g, ani nevím jak a když si na to vzpomenu, lituju. Koupil jsem to, aniž bych se dopředu informoval v recenzích. Na tobolce bylo napsáno Virginia, tak jsem to na zkoušku vzal. Vůně za syrova mě ujistila o správně volbě.

  Ovšem zapálené to chutná jako poloseno a co hůř, výrobce nelže, že to má chuť po květech ovoce, nebo jak to popisuje. Ty květy jsou ale tak vlezlý a nedobrý, že člověk žasne, že Stanwell vyrobil něco tak bez chuti. A já čekal přírodní tabák.

  V podstatě bych podepsal názor Gimliho. Nevyhazujte za to peníze.
  Známka: 5
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět