www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Vanilla Choice
Výrobce: Mac Baren
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 40g tobolka
  Popis: Vanilla Choice je kyprého řezu, je směsí zlaté Virginie, moderního Mac Barenovského Cavendishe a unikátního Burley.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Velmi slabý
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 2.2

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  dosan 15.07.'08 11:37:28 
  Za syrova voni celkem silne Vanilkove...ale to je asi v celku jasne:)....Tabak nevyzaduje dalsi upravy a da se rovnou nacpat do dymky.Hori slusne a nema tendenci vyhasinat a nemockovati.Chut je po zapaleni lehce nasladla s chuti skryvajici vanilku.Tento tabak mi vyhovuje a zalezi jen na vas jestli ho take zkusite,ale urcite by jste meli :) Známka: 1
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Lanparties 9.09.'13 23:18:31 
  Na tomto tabáku jsem se naučil kouřit dýmku a je mým prvním dokouřeným balíčkem (nutná pozn.).

  - Obal je designově velmi povedený. Kombinace kartonu a alobalu je na první pohled málo bytelná, ovšem měl jsem s sebou balíček i na několika outdoorových akcích a nikdy se vlhkem nebo kapkami nepoškodil. A naopak ani ve skříni nedocházelo k přesušení tabáku uvnitř schovaného.

  - Řez je výborný, stačí si tabák trochu rozdrolit a může se rovnou cpát do dýmky a kouřit. Sem tam je v tabáku malinký "klacíček", ale ten stačí vyndat a vše jede jak má.

  - Při prvním otevření a stejně jako při všech ostatních až do prázdného balíčku se line velmi příjemná přírodní vůně vanilky. S intenzitou akorát. Neucítíte cukrovost, ale suchou příchuť vanilky v kombinaci s tabáky.

  - Chuť je vyvážená. Při pomalejším kouření se krásně objevuje chuť vanilky na patře. Nepřehlušuje velmi jemnou (slabou) chuť tabáku, ba naopak ho příjemně podpoří. Řekl bych, že za půlkou se pomalu chuť a svěžest vanilky vytrácí, ale to je velmi závislé na kvalitě přípravy dýmky, zapálení a rychlosti tahání. Pomalejší tempo mu vyhovuje.

  - Co se hoření týče, na každé dýmkové posezení s tímto Vanilkovým společníkem stačily maximálně 2 sirky. Hoří bezproblémově a když se dobře zapálí, dá se pokuřovat i s delšími pauzami. Příliš nemočkovatí.

  - Jelikož jsem nezkusil mnoho tabáků, tak nemohu posoudit. Ale myslím, že i mezi těmi pár tabáky byl spíše slabší.

  - Jako problém bych viděl ztrátu chutě vanilky a k samotnému konci nástup pálení na jazyku. I při sebepomalejším kouření.

  - VERDIKT: Velmi příjemný tabák vhodný pro všechny chvíle a pro svou příjemnou vůni i oblíbený ve společnosti. S trochou trpělivosti (pomalé kouření) lze dosáhnout příjemného vanilkového zážitku. Rozhodně doporučuji a hodlám se i v budoucnu vrátit. Teď mě však čeká ještě dlouhá pouť v podobě nákupu a zkoušení mnoha tabáků.
  Známka: 2
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Kelly 26.12.'13 13:20:44 
  Už jeho tobolka klasické gramáže ale v kartonovém provedení dává tušit něco lepšího, je praktická i pěkná. Po otevření se na vás vyvalí vanilka s nádechem tabáku. Je to Loose Cut který se dobře nacpává a výborně prohořívá, nezhasíná a dá se jet na jednu sirku. Při kouření se intenzivně uvolňuje vanilka která hodně voní i nekuřákům. V chuti je nádech vanilky který je příjemný ale tento tabák mi úplně nesedl, připadal mi trochu moc nasládlý ale někomu bude určitě vyhovovat. Moc nemočkuje, pokud se dobře kouří. Celkově je to dobrý tabák. Známka: 2
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  milanko85 8.04.'16 22:12:46 
  Jedná se o můj první tabák. Kartonový obal je pěkný, dle mého ale ne moc praktický, preferuji plechovky. Vůně po otevření příjemná, lehce po vanilce. Dýmka se plní velmi dobře. Docela dost zhasíná. S močkováním jsem se zatím nesetkal, takže OK. Chuť mne nijak extra nezasáhla, spíš prý příjemně voní lidem v okolí, takže aspoň něco. Jinak nemůžu říct, že by vyloženě nechutnal, ale na zadek jsem se z něj rozhodně neposadil. Dnes jsem prvně ochutnal další tabák Dunhill Early Morning Pipe a myslím, že se dám cestou Latakie. :) Známka: 4
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Aporol 15.01.'17 21:32:42 
  Můj první tabák vůbec. Nádherně po otevření voní. Skvěle hoří, ale mírná tendence "močkovat" zvláště pro nezkušené kuřáky. Pro začátečníka bych volil jinak. Ale tabák to špatný není. Známka: 2
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět