www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Svatý Kryštof
Výrobce: Různí
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 100g plech
  Popis: Dánská dýmková směs složená z virginského tabáku, Burley a dvakrát fermentovaného Cavendishe s příjemným a nevtíravým aroma.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky: výrobce snad Mostex
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Velmi lehká
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 2.3

  Nick 9.02.'06 21:07:27 
  Tabák v řezu hodně nesourodý-od velkých kusů flake-ready rubbed-/překvapivě/, až po tabákovou drť.Barevně hezky vyvážená černá-hnědá-žlutá.Vůně pomerančovo-sladká.
  Nacpání-velmi snadné.Zapálení a hoření je také velmi dobré.Tahle směs má však jednu chybu/stejně jako hodně jiných tohoto druhu/tabák nemá žádnou chuť.Sice občas na špičce jazyka zůstane něco jako jemná ovocná kyselinka.ale slovo jako vychutnávání není na místě-tabák jen voní.Ve druhé půlce dýmky když se trochu „rozfajruje“ a vypouští nosem zažene pocit naprosté marnosti.Tabák/netabák tak do pracovní dýmky /i tak bych si to rozmyslel/.Na jeho obhajobu musím poznamenat že za 100kč na100gr se nic jiného čekat nedalo.Na rozdíl od jiných velmi podobných „tabáku“se v jeho popisu neobjevuje žádné taste,flavour atd.K jeho cti ještě slouží velmi dobře udělaná plechovka která drží vlhkost hooodně dlouho až zase nebude po ruce nic jiného.
  Známka: Neznámkováno
  Síla: Středně silný
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  fraug 20.05.'13 16:49:55 
  Tabák mi byl doporučen prodejcem, který ho vychválil do nebes a možná ještě výš. Tak jsem si ho i za přemrštěnou cenu 220,- Kč za 40g koupil. Tabák je v tobolce a má krásnou strukturu, trochu více rozcupovaný flake. Za studena je cítit lehká aromatizace hrozinek a citrusu. Po zapálení není v chuti opravdu vůbec nic. Tabák hoří velmi způsobně, prohořívá rovnoměrně a dá se vykouřit na dvě sirky, malinko močkuje. Silný mi moc nepřišel.
  Verdikt: Tabák se skvělými vlastnostmi, ale chuť naprosto o ničem. Už si ho nikdy nekoupím.
  Známka: 4
  Síla: Slabý
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Hejkal 27.09.'14 18:23:14 
  Tento tabák mi byl doporučen na zakouření dýmky a opravdu mi velice chutnal. Má jemné místy silnější aroma vanilky. Dobře hoří a za 149 kč / 40g má u mě známku 1 Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  TG 27.09.'14 22:37:07 
  Tabák jsem měl možnost vyzkoušet, a z mého laického pohledu měl tabák pěknou barvu a příjemnou vůni. Dobře a rovnoměrně hořel. Chuť se trochu vytratila, ale občas šel cítit mírný "vanilkový" nádech. Za pěknou pořizovací cenu doporučuji. Známka: 2
  Síla: Slabý
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět