www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Gaslight
Výrobce: G. L. Pease
Složení:
 • Virginie
 • Latakie
 • Orient
 • Turkish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g plech, 200g plech
  Popis: From Gregory Pease: "Deep, rich and full flavored, Gaslight burns very slowly, delivering a lingering, satisfying smoke for the true connoisseur of latakia based blends. The red Virginias present a background of natural sweetness, whilst fine Orientals provide just the right amount of spice. I like it best sliced thinly, rubbed out and packed loosely in smaller bowls for a satisfying, surprisingly long-lasting smoke." Easily sliced, easily rubbed out and easily packed.

  Notes: This is the 7th blend in the Old London Series.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Silný
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Nepříjemná
  Ø Známka: Neznámkováno

  milanko85 7.09.'19 22:31:38 
  Gaslight je výrazná latakiová směs. Po otevření nádherně voní po orientálním a uzeném listí. Co překvapí je řez. V 2uncové plechovce jsou dvě kostky "plugu". Ale není to klasický plug, na který jsme zvyklí od Sama Gawitha. SG plugy jsou tvrdé jako kámen. Plug Gaslightu je kyprý, jednotlivé vrstvy se lehce rozpadají a lze detekovat celé listy, kterými probíhají tvrdé středy, klacky. Při takto rozpadajícím se plugu je docela umění odebrat vzorek do dýmky rovnoměrně napříč všemi vrstvami, ale při trochu zručnosti se to dá.
  V dýmce je cítit od prvního potáhnutí nekompromisní chuť temné latakie. Orientály se rozhodně nesnaží hrát výraznou roli a červená virginie je též kdesi v pozadí a tak sladké tóny těžko hledat a když, tak jsou také takové do "temna". Chuť je plná výrazná. Nikotinově je to kolem středu. Skvěle hoří, dává hutný dým i při pomalém kouření.
  Kdo má rád výraznou chuť latakie, bude spokojen. Gaslight je jako těžké červené víno, ideální na dlouhé večery po vydatném jídle.
  Známka: Neznámkováno
  Síla: Silný
  Chuť: Výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Nepříjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět