www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Alsbo Gold
Výrobce: Orlik
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Tato směs je složena z listů zlaté Virginie z nejlepších oblastí Afriky a Brazílie, s příměsí vláčných Burley tabáků. Pro získání znamenitého kontrastu a hladkého kouře je do ní přidán Black Cavendish. Příchuť Alsbo Gold byla vyvinuta speciálně pro tuto směs. Nabízí jedinečnou zkušenost s velice příjemnou vůní.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 3.0

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  Tlustoch 22.12.'08 20:25:37 
  Tento tabák jsem koupil zhruba před rokem, ze zvědavosti. Od té doby jsem ho semo tamo zapálil. A dnes jsem se rozhodl, že ho už ani nedokouřím. Jdu si radši zapálit Old Gowrie:)

  Na obalu ani řezu není nic zajímavého. Vůně je taková ehm... no asi jako kdybyste si přičichli k talíři oříšků v cukrárně. Lehce chemická, ale stále příjemná.

  Chuť je taková, no jak to říci kulantně, tak nějak naprd. Je nevyrovnaná. Tabák soutěží s aromatem. Nevím, jestli ho náhodou nemíchal nějaký masochista. Tabákovou chuť lze cítit po velkém úsilí a většinou je překryta lehce nasládlou příchutí, která v dojezdu končí kyselo-hořkou pachutí. Při hoření lehce přepaluje dýmku, nemočkuje. K dobru bych mu nepřipočetl i jeho poměrně velkou sílu. K takové chuti přistupuje člověk bez jakékoliv bázně a hany. No ale jaké je překvapení, když od něj dostanete kopanec.

  Závěrem: Kouřím s filtrem Vauen. Dávám přednost naturálům, nebo lehce aromatizovaným tababákům. Rozhodoval jsem se mezi 2 a 3. Jenže nakonec je to za 3. Hlavně kvůli nevkusné chuti. Nevím ani komu bych ho doporučil. Pro začátečníka příliš silný, pro zkušeného zas ta divná chuť.
  Známka: 3
  Síla: Středně silný
  Chuť: Výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět