www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Alsbo Vanilla
Výrobce: Orlik
Složení:
 • Virginie
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Pozoruhodný Dán s jedinečnou vanilkovou vůní. Světlé a jemné virginské tabáky smíchané s naším jemným černým Cavendishem tvoří směs vyjímečné kvality. Příjemně vanilkový nádech dodává tabáku na jedinečné povaze, dokonalé chuti a příjemném provonění místnosti.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Ø Chuť: Výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Nepřečichnutelné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 3.0

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  Graveir 20.06.'04 21:31:48 
  Provedení: Kombinace Virginie a Black Cavedishe, V je 1,5 mm loose cut a BC je asi ready rubbed. Kvalita ujde, akorát ten BC by mohl být lépe rozcupován, je nutná ruční úprava. Klacky jsem neobjevil.
  Recenze: Po rozbalení vás doslova přepadne vanilka. Je jí tam opravdu dost. Voní skoro jako vaječný likér, na který jsem automaticky během kouření dostal chuť. Hádám, že by byl dobrý i v kombinaci s kolou či burbonem. Na pozadí vanilky pak je spíše schovaná vůně tabáku, ale za to příjemně kořeněná. Před nacpáním nutno nacupovat, zapaluje se dobře, ale hoří o něco hůř, sem tam zhasne. Kouř je plný, nakyslý rovnoměrně po celou dobu, a všude vanilka. :-) Připadal jsem si jako chodící cukrárna v kombinaci s květinářstvím. Spíše je lepší jí smíchat třeba s Kentucky Bird. Dost to pomůže oboum. Síla je tak 2. Ve společnosti vás za něj nepoženou, pokud nebudete ve steak baru, kam ta vůně nějak nesedne.
  Verdikt: Pro milovníky výrazných aromatiků a milovníky vanilky, jinak spíš do vlastních směsí. Pokud chcete vanilku, tak raději sáhněte po Skandinavik Vanilla. Milovníci naturállů a latakií ruce pryč, to by byla vaše smrt. :-)
  Známka: 2
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Nepřečichnutelné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  la plante 26.12.'15 21:11:40 
  Tento tabák štípe na jazyku ale paradoxně jen do první půlky chuť bych přirovnal ani nevím k čemu jen ne k vanilce.Na můj vkus hoří až moc rychle i když vlhkost byla v mém případě v pořádku tedy dostačující. každopádně pokud hledáte kvalitní vanilku doporučuji M.B. vanilla cream flake cut ta je má nejoblíbenější nebo potom Skandinavik ovšem ten hůř hoří že chce trochu vydechnout. Známka: 4
  Síla: Středně silný
  Chuť: Výrazná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět