www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Castle Collection Hluboká
Výrobce: Stanislaw
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Kostky
  Balení: 50g plech
  Popis: Příjemný, jemný tabák s voňavým aroma. Zvýšený obsah světlé, přírodně sladké Virginie. Krátký, plošně řezaný tabák má pomalé hoření a je vhodný pro střední a velké dýmky.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 1.5

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  Forgi 13.10.'04 09:55:32 
  Po otvorení plechovky ma oviala vôna susenich hrozienok, ci snad visni v cokolade. Tabak je typu cross cut, vlhky presne ako ma byt, takze sa velmi lahko plni, urcite to zvladne aj uplny zaciatocnik. Zapalenie polahky na jednu zapalku, tlenie bezproblemove az do konca.
  Chut tabaku by som najskor nazval "velmi svieza". Je to lahky tabak s velmi prijemnou a prirodzenou ovocnou sladkostou. Nie je to taka sladkost ako u medovych ci vanilkovych tabakov, ale akoby sladkost hrozna doplnena sviezou kyslostou. Najvystiznejsie by som ho nazval zaciatocnicky tabak. Myslim tym ze je vyborny na zaciatok dna, pre zaciatocnikov ale aj na zafajcovanie fajky. Jeden z mala tabakov, ktory sa hodi aj k bielemu vinu, ktore mam tak rad.
  Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Sir Pooh 23.08.'06 08:00:01 
  Velmi zajímavý tabák, již po otevření zaujme svým zvláštním aroma, jež je vyváženou směsicí sladkých, kyselkavých a lehce dřevitých tónů. Nacpává se bez jakýhkoliv obtíží, snadno se zapaluje a ukázněně prohořívá. Jeden z mála tabáků, kde vůně za syrova tak věrně odpovídá chuti po zapálení,jež je po celou dobu kouření stálá, možná ke konci o malinko intenzivnější. Při častějším kouření může chuť tabáku působit lehce fadním a monotonním dojmem. Občas měl tabák tendence lehce močkovat, ale chyba mohla být jak ve mně, tak i ve vysoké vlhkosti vzduchu (přes 80%). Osobně vřele doporučuji k vyzkoušení. Hodnotil bych známkou tak 1,6 ... takže po zaokrouhlení 2. Známka: 2
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět