www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Clan Aromatic
Výrobce: Imperial Tobacco, Netherlands
Složení:
 • Burley
 • Kentucky
 • Orient
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Jeden z nejpopulárnějších tabáků na světě. Jemně řezaný se hodí do dýmek s menší hlavičkou. vyvážená, ne příliš aromatizovaná směs ze 14 druhů tabáků.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 2.7

  angelus 7.01.'07 14:47:38 
  Mój najlepszy tabak. Mieszanka 14 tabaków. Zapach suszonych śliwek. Bardzo dobre spalanie. Świetnie relaksuje. Trzeba sprubować. Polecam Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Velmi lehká
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  andyfraser 5.08.'07 13:39:10 
  Clan aromatic po Amphora tabácích jeden z nelepších,ten se prodával jen v Tuzexu,pravda a donedávna byl k dostání téměř všude,bohužel se asi také nedováží,velká škoda.Pouze můj názor Známka: 5
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Faethor 7.12.'07 14:52:39 
  Testováno ve vložkovce

  Tenhle tabák jsem si dovezl z Belgie, neboť jak tuším, u nás jsem ho zatím neviděl a byl to jediný z omezeného výběru 4 druhů tabáků (krom MB Davidoff a Amphory) který se dal na letišti sehnat a který jsem neznal. Veskrze jsem na něj slyšel jsem samé špatné věci, tak jsem se rozhodl se přesvědčit na vlastní kůži. Balení je zavařeno v celofánu, těsnění tobolky není dokonalé, i když nemůžu říct, že by moje "várka" byla úplně vysušená, ba naopak. Po otevření mě překvapila absence výraznější vůně, spíš jen takové echo dlouho nevětraných peřin.

  Po zapálení se však dostavilo příjemné překvapení:Tabák hezky hoří, možná poněkud rychle ale to je dáno jeho částečným vyschnutím(válel se přes čtvrt roku otevřený v mém soukromém celním skladu), přičemž musím konstatovat že v této částečně vysušené podobě je chuťově zajímavější než byl "za syrova".
  Tabák má komplexní, mnohovrstevnatou kulatou chuť, jejímž nejvýraznějším prvkem je v popředí na špičce jazyka trocha náznaku mýdlovitosti. V pozadí se pak dále rozvíjejí další chutě, přičemž je intenzivně cítit lískový ořech s náznakem vanilky a skořice a snad i trocha sladu.dají se zde najít i lehké ovocné podtóny- mně to připomíná meruňky. Chutě jsou hodně kombinované ale v komplexu vytvářejí překvapivě příjemný tabák, jehož objevování může být jistě vcelku dobrodružné.

  PS: poznámka. Dno dýmky(tj.3/3) už je opravdu špatné. Chuť tabáku ustupuje škvarkovité spálenině.
  Známka: 2
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět