www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Davidoff Cool Mixture
Výrobce: Davidoff
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g plech
  Popis: Tato směs hrubě řezaného černého Cavendishe, uzeného Burley a Virginie řezané kolíčkovým řezem, nabízí osvěživě chladný, potěšení působící kouř. Během kouření se uvolňuje jemně nasládlé aroma, které se příjemně line vzduchem.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.5

  Faethor 17.01.'08 11:00:51 
  Tabák je balený v klasické hranaté 50g plechovce-moje byla poněkud špatně těsnící- tabák se mi zdál trošku oschnutý- nikoliv suchý, ale okoralý. Tabák je krásně lehce aromatizovaný, topping podobný tomu u Deluxe Mixture od Petersonů- jsou jasně cítit ořechy a med. Podobně jako u deluxu, chuť poněkud pokulhává za vůní a člověk se k ní musí prokouřit, i když v tomto případě je to jednodušší, chuť je plnější a patrná od začátku i ve vložkovce.
  Ale tento tabáček Vám hledání chuti sám zjednodušší tím, že vskutku dostojí svému jménu- cool: hoří totiž neuvěřitelně studeně. sám výrobce jej popisu jako " tabák ideální pro horké kouření, venkovní kouření nebo rychlé kuřáky. Navíc je opravdu velmi jemný a tudíž nepálí na jazyku- velmi zvláštní poznatek- když natáhnu, cítím jakoby studený vánek v ústech- ne nepodobný zkušenosti z kouření mentolových cigaret, ale ne chemický, ale opravdu přírodní- prostě vítr v puse.

  Tabák na začátku nechtěl moc hořet, ale jak se rozjel, bylo vše již ok. Prohořívá hezky, až na bílý popel.

  Pokud bych jej měl charakterizovat či doporučit, je to tabák, který bude vyhovovat všem, kteří si oblíbili neovocné (smetanové) aromatiky a navíc se nechtějí s kouřením dýmky moc párat.
  Zasloužená 1.
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  TomaZ 16.05.'14 12:38:34 
  Hledal jsem tabak na nocni toulani pred usnutim a mam takovy dojem,ze jsem nasel. Sice je na krabicce napsano blue mixture,nikoliv cool,ale vzhled je totozny,snad jsem se trefil. Jedna se o standartni netesnici obdelnik,ve kterem je jakoby oschle seno vonici po necem jako kapucino. To prave je ale po zapaleni-nadherny jednosirkovy ultrastudeny kour. Nemockuje nestipe,chutna. Clovek muze opravdu kourit jako dobytek a vse v pohode. Zkouseno s filrem i bez.Dvojku davam pouze na zaklade pripomenuti zenskych v domacnosti- tato smrdis. Kour z tohoto tabaku dost drzi ve fousech.. Známka: 2
  Síla: Středně silný
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Lehce aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Nepříjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět