www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Flying Finger
Výrobce: Gawith Hoggarth&Co. Ltd., Kendal, Cumbria
Složení:
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Flying Finger je směs Black Cavendishe, Burley a Virginských tabáků. Hrubě řezaný tabák s odstíny černé a kaštanově zlaté barvy. Jedinečnost dodává tomuto tabáku jemná vůně kakaa a vanilky.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky: Tabák vznikl na počest americké posádky bombardéru B-24J Liberator s.n. 42.50953 "Flying Finger", který byl sestřelen německým stíhačem při velké letecké bitvě nad severní Moravou dne 17.12.1944. Čtyři muži zahynuli, těm kterým se podařilo z bombardéru vyskočit, byli zajati a putovali do zajateckých táborů. Vzhledem k tomu, že tento letoun byl sestřelen na Valašsku, vzal si tento tabák pod patronát Valašský Fajfklub.
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 1.0

  LKWBronson 10.09.'21 19:01:14 
  Tak o tomto tabáku jsem se dozvěděl od jednoho kolegy dýmkaře asi před rokem. Popisoval ho jako velmi příjemný tabák i kouření. Jenže v té době tady ještě vůbec nebyl, ani zde na www.tabáky.cz. Objevil jsem ho minulý týden náhodou na e-trafice a hned jsem si ho objednal. Šel jsem do rizika a vzal jsem balení 100 g, protože podstatně lépe vychází oproti 50 g krabičce. Dnes jsem ho poprvé nacpal do dýmky. Už v obalu voněl krásně a po zapálení se jeho chuť po celou dobu kouření nezměnila. Neštípe na jazyku, ani nemočkuje a pi při pomalém kouření nezhasíná až do konce. Jsem mile překvapen a doporučuji všem příznivcům aromatiků!!! Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět