www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Fribourg & Treyer Cut Blended Plug
Výrobce: Fribourg & Treyer
Složení:
 • Virginie
 • Řez: Flake
  Balení: 50g plech
  Popis: Jemná červená Virginie zpracovaná do plátků, lehce nasládlá s přírodním nádechem.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 2.0

  jcp 9.01.'09 14:48:53 
  Dobře těsnící plechová krabička 9x8 cm, v ní široký (7,5x4 cm) flake, vždy dva plátky vedle sebe, stejné jako ostatní F&T. Plátky dost světlé, velmi snadno se drobící. Vůně zasyrova mi nejvíc ze všeho připadá doutníková, lehce nahořklá, bez jakékoli nasládlosti.
  První nacpání bylo hlubokým zklamáním - chuť celkem nijaká, zato dost výrazně hořká. Jediné positivum - hoří velmi chladně a dokonale prohořívá, takže je spíš problém nedokouřit až do čistéto popela než naopak. Postupem času se ale ukázalo, že stačí poněkud jinak nacpat a všechno je trochu jinak. Plátky je nutno skutečně dokonale rozdrobit ale dýmku je třeba nacpat jen velmi zlehka, rovněž jen mírně stlačit a v průběhu kouření přidusávat velice opatrně. V tom okamžiku výše zmiňovaná nepříjemná hořkost mizí a rozvíjí se (i když nepříliš výrazná) chuť kvalitní virginie.
  Jednoznačně se mi tenhle tabák - díky výbornému ale pomalému a chladnému hoření a nepříliš výrazné chuti - velmi dobře osvědčil při zakuřování nové dýmky.Lépe než dvojkou ho ovšem hodnotit nelze, protože těch čistých V které chutnají lépe aniž by bylo nutno si lámat hlavu se správným nacpáním je k mání víc než dost.
  Známka: 2
  Síla: Středně silný
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Málo výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět