www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Stanwell Guarana
Výrobce: Stanwell
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Vychutnejte si atmosféru Brazílie v jedinečné tabákové směsi. Originální příchuť brazilské Guarany dodává tomuto tabáku lahodné, osvěžující a inspirující aroma podbarvené příměsí citrónu. Směs je namíchána z nejjemnější brazilské horské Virginie, výběrového Burley a tmavého Black Cavendishe nabízí podmanivou exotickou chuť.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 3.0

  Zayl 9.02.'09 15:47:04 
  Další tabák z řady Stanwell mě původně zaujal hlavně zajímavou příchutí a zařivě zeleným obalem. Po otevření tobolky je cítit velmi příjemné aroma. Řez je loose cut a není potřeba ho nijak dál upravovat.
  Prohořívání není nic moc, ale je možné že jsem měl tabák příliš zvlhčený. Močkuje jen trochu. Co se týče chuti, tak musím říct, že zpočátku je chuť výrazně sladká a vcelku příjemná. Bohužel tento dojem vydrží pouze chvíli, poté tabák zhořkne a po aromatizaci není ani stopy. Občas mám problém tento tabák dokouřit, protože ke konci už opravdu příliš dobře nechutná.
  Celkově mi hodně připomíná Stanwell Classic a hodnotil bych Guaranu jako vesměs průměrný aromatik, který si občas rád zakouřím, ale nijak mě neuchvátil.
  Známka: 3
  Síla: Slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět