www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Il Camino
Výrobce: Orlik
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Tento tabák už svým názvem odkazuje na úspěšnou tabákovou směs Cellini. Il Camino je ručně namíchán z dvakrát fermentovaného černého Cavendishe, jemných virginských vloček a aromatického Burley tabáku. Je ochucen pravým portským vínem a spolu s výtažkem z Maraschino-třešně propůjčují vynikající směsi zvláštní atmosféru Středozemního moře.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Velmi slabý
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 3.0

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  Radim 9.05.'05 22:53:46 
  Tak tohle je opravdový cukrkandl. Ke koupi jsem se rozhodl poté, co jsem si na e-trafice přečetl u tohohle tabáku něco o příchuti portského...bohužel nic takového jsem ani v chuti, ani ve vůni nenašel. Když jsem při kouření přemýšlel k čemu chuť a vůni přirovnat neustále se mi vnucoval jenom práškový cukr. Sladkost je nejvýraznější vlastností tohoto tabáku. Je sladký ve vůni, je sladký v chuti, je sladký v kouři...je prostě SLADKÝ. Tahle sladkost je snad mírně podpořená chutí skořice či hřebíčku ale to je všechno. V první fázi po zapálení jsem cítil na jazyku něco jako sirup, ve střední fázi potom karamel a až těsně před koncem sladkost ustoupila troše tabáku s připáleninou. Ke kladům musím uvést, že tabák hořel velmi rovnoměrně a celkem bez problémů jsem ho dokouřil na jednu sirku. Dost mi rozpaloval dýmku a pokud jsem ho chtěl kouřit déle, bylo nutno nechat dýmku vyhasnout a nechat trochu vychladnout. Ovšem po opětném zapálení se tabák choval velmi ukázněně.
  Závěrem bych chtěl říci, že dle mého se jedná o velmi lehký tabák, který se ve Vašem okolí nesetká s odporem, snáší ho velmi pěkně i nekuřácká veřejnost a dá se použít k lehkému pokouření a odpočimku po náročnějších směsích. K zakuřování byh ho nedoporučoval právě pro tu výraznou sladkost. Pro toho, kdo má chuť na něco hodně sladkého a nechce se cpát cukrovím...kupte si ho. Pro všechny "latakomilce"...nic pro vás!
  Známka: 3
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět