www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Peterson Special Reserve 2006
Výrobce: Peterson
Složení:
 • Virginie
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 100g plech
  Popis: Zlatá, červená a oranžová Virginie smíchaná do dokonalosti s černým Cavendishem, korunovaná báječnou vůní medu a Calvadosu.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Velmi slabý
  Ø Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Ø Chuť: Lehká
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: Neznámkováno

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  Enthropy 12.10.'06 18:09:11 
  Tento tabák mne vyvedl z přesvedčení, že nemůže existovat větší lepidlo než Peterson Sunset Breeze. Když otevřete balíček, tak vás praští přez nos pekelně sladká a silná vůně, ve které bez problému objevíte, na karabičce inzerovaný, med a kalvádos. Bohužel po vůni tabáku ani stopa. Ne jinak je tomu i při kouření - měl sem pocit, že se mi na zubech dělají krystalky cukru. Jako bonbón by to nebylo špatné, ale já radši kouřím tabák. Příznivcům silně aromatizovaných sladkých nevkusností ale určitě udělá radost. Co se týče dalších vlastností, trpí Special Reserve 2006 tradičním nešvarem Petersonovských aromatiků - hoří poměrně teple a je převlhčený. Když se ale nechá proschnout, tak už tolik nezlobí.
  Tento tabák mne moc nenadchnul, ale naštěstí to byl dárek, takže mne jeho cena nebude strašit ve snech.

  Shrnutí: Pokud máte rádi silné přírodní tabáky, nebo decentně aromatizované směsi, ve kterých dodané aroma krásně doplňuje chuť kvalitního tabáku, tak od tohoto tlamolepu dejte ruce pryč. Pokud ale máte rádi silné sladké aroma, tak pro vás bude Special Reserve 2006 úžasným chuťovým zážitkem, který za ty peníze rozhodně stojí. A jako bonus získáte nádhernou krabičku, která díky své velikosti určitě nějaké využití najde.
  Známka: Neznámkováno
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Lehká
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět