www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Peterson Special Reserve 2010
Výrobce: Peterson
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 100g plech
  Popis: Tato směs je sestavena z černého Cavendishe, Virginie a Burley. Ovocný koktejl z mirabelek, nugátu a vanilky dotváří delikátní tabák s jemnou vůní.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 1.0

  promikros 3.06.'10 16:02:08 
  Letošní tabák z řady "Peterson Special Reserve" je tradičně prezentován v obdélníkové plechové krabičce, která má tentokrát zajímavou šedozlatou "metalízu" s decentním síťkovým dekorem. Překvapivě je tato elegantní piksla výrazně plošší než bývala, uvnitř je však všechno tak, jak jsme zvyklí. Plochý celofánový obal obsahuje pěkně strakatý tabák velice příjemné Petersonovské vůně, v níž můžete hledat nejen ony výrobcem deklarované mirabelky či jiné žluté slívy, nugát a vanilku, ale i další tóny, podle své fantazie. Jistě však mezi nimi nenajdete jediný falešný. Prostě nádherná kompozice přírodních vůní - jak to proboha dělají?
  Zbývá se ještě zmínit o jedné věci, totiž o vlastním kouření. A to je velmi příjemné! Na své si přijdou nejen milovníci Petersonovských výročních speciálů, kteří již předem vědí, co je čeká, ale určitě i mnoho dalších přátel ušlechtile navoněného kouře.
  Známka: 1
  Síla: Středně silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět