www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Red Lion
Výrobce: Rattray´s
Složení:
 • Virginie
 • Black Cavendish
 • Latakie
 • Orient
 • Řez: Ready Rubbed
  Balení: 50g tobolka
  Popis: Tradiční anglická směs z kyperské Latakie, doplněná výběrovou zlatou Virginií, aromatickým černým Cavendishem a sladkým Orientem . Tabák produkuje velice chladný kouř díky jemnému řezu, má sytou chuť a delikátní přírodní aroma. Tento tabák ocení nejen zkušení kuřáci přírodních tabáků. Svou chutí je tento tabák vhodnou náhradou tabáku Peterson Old Dublin.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Slabý
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.0

  bassman 29.06.'20 23:14:54 
  Po dlouých letech, co jsem se svých dýmek ani nedotkl jsem si řekl, že za krátké období ochutnám spoustu tabáků, abych si vybral několik největších oblíbenců a těm potom udělám trvalé místo ve své dýmkové knihovně. Vybíral jsem především na základě hodnocení kolegů zde a na Tobaccoreviews.com. Nakoupil jsem tedy spoustu 10g vzorků a každý den ochutnal 1-2 vzorky, abych měl co nejlepší srovnání.

  Nádherná, elegantní a hravá latakiová směs. Opravdu je velmi podobná Old Dublin, a možná si i dovolím říct, že Red Lion je ještě o něco lepší. Podle mě skvělá latakie i pro začátečníky nebo na odlehčení od těžkých latakiových bomb. Nyní jsem na vlně co nejvyuzenějších tabáků, ale myslím, že v budoucnu si plechovku koupím - je to opravdu parádní tabák.
  Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Neutrál

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět