www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Sans Souci
Výrobce: Planta
Složení:
 • Virginie
 • Burley
 • Black Cavendish
 • Řez: Loose Cut
  Balení: 50g tobolka, 100g plech
  Popis: Luxusní směs tabáků jemné chuti a vůně. Složena je z vybraných druhů světlých virginských tabáků a tmavého Cavendishe s trochou Burley. Tabák lehkého kouření s jemným aroma karamelu.
  Dostupný v ČR: Ano
  Poznámky:
  Ø Síla: Velmi slabý
  Ø Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Ø Chuť: Velmi lehká
  Ø Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Příjemná
  Ø Známka: 3.3

  Máte-li zájem o zakoupení tabáku, klikněte zde.

  Milan Zabloudil 22.12.'06 22:06:16 
  Po rozbalení a přičichnutí pecka do nosu s chemického aroma, po chvilce je cítit silnou vůni rozinek a fíků. Při kouření tu lehkou chuť karamelu necítím, jen takovou hořkou chuť chemie. Nehodnotím, třeba někomu bude chutnat. Na svou obranu musím říct, že jsem si ho nekoupil, byl to dárek.
  Update: Druhý pokus, dole v poslední čtvrtce je trochu cítit tabák, ale chuťově slabý průmer.
  Známka: Neznámkováno
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Nepřečichnutelné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  stelton 21.03.'10 09:44:28 
  Na svou obranu musim rict, ze tehle tabak jsem dostal jako darek od dymko nepolibeneho clena me rodiny. Nedivim se, ze jej vybral, blyskava tobolka napis Majestic Mixture, kdo by odolal ? Po otevreni tobolky se na Vas vyline chemicka vune - vuni bych prirovnal k nekolik let nevetranemu budoaru v nevestinci - hnusne tezka, sladka vune, u slabsich povah hrozi boure v oblasti zaludku (bez prehaneni). Samotny tabak je od pohledu nevalne kvality, coz se potvrdi hned po zapaleni. Tabak hori pomerne horce a mockuje jako das. Chut tabaku je pri koureni nepostrehnutelna, stejne jako jeho sila (ta se limitne blizi nule). Misto tabakove vune a chuti se Vam dostane hojne davky chemie a to zvlaste v prvni polovine dymky. Tabak jako takovy je temer nekouritelny, a jeho puch se velmi tezko dostava z dymky. Pokousel jsem se michat s jinymi tabaky ale vse marno - odporna aromatizace dokaze spolehlive prebit i latakii. Vykouril jsem suma sumarum cca. 4 kotle, na vic jsem vazne nemel zaludek. Je to nejodpornejsi tabak co jsem zatim mel a s klidnym svedomim hodnotim znamkou 5. Kdyby byla sestka, tak tenhle tabak ji dostane !! Známka: 5
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Žádná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Nepřečichnutelné
  Vůně pro nekuřáky: Nepříjemná

  Tlustoch 11.04.'10 21:00:05 
  No tfuj... Tabák pro lidi se slabostí pro chemické zbraně! Vyhazovat pouze do nebezpečného odpadu! Známka: 5
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Velmi výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Dedek Pedros 22.08.'14 14:15:34 
  Tabák patří mezi ty, které už běžně delší dobu nekouřím a tak jsem si při jednom z nákupů tabáků z Německa nechal zdarma přibalit vzorek, spíš jen ze zvědavosti. Nepřekvapil, ani vysloveně nezklamal.

  Je to typická ovocná Planta, v tomto případě ještě s nádechem karamelu. Vůně ovocná, příjemná, v této kategorii nijak nevybočuje z průměru.

  Zapaluje se stejně snadno jako se plní do dýmky, hoří úplně bez problémů, je to zkrátka naprosto standardní Planta.

  Vzorek jsem vykouřil nadvakrát docela s chutí. Je to ale hodně sladké a tak si určitě celé balení nepořídím. Jakmile člověk pozná aromatiky typu Erinmore, nebo výtečné aromatické skvosty od Samuel Gawith, už se od tabáků typu Jacaranda, nebo zmíněného Sans Souci odkloní, asi navždy.

  Jenže !

  Právě takové tabáky, jako je Sans Souci jsou často ty první, které nováčky zaujmou a právě díky nim se časem propracuje dál. Zkušený kuřák latakie a přírodních tabáků by asi v tomto případě měl dát "Neznámkováno" a vzpomenout si na své začátky. Já si na ně vzpomínám dobře a právě s ohledem na skutečnost, že je to úplně ideální tabák pro začátečníky dám za jedna. Zaslouží si to.
  Známka: 1
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Středně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Aldashin 15.03.'19 15:02:58 
  Tabák mi pri otevření hezky zavoněl, takže jsem se těšil, až zažhnu. Při kouření mi zas až tak moc nic neříkal, i když jsem se těšil na ovocnou chuť, ale průserem bych to taky nenazval. Karamel byl cítit na jazyku velmi vzdáleně, ve vůni se vyskytoval pro okolní osoby. Celé to bylo takové neutrální. Nevadil, nenadchnul. Nevyčlenil jsem si na něj žádnou dýmku a celý balíček vykouřil porůznu, většinou, když mi došel jiný tabák - protože tabáky prostě nevyhazuji (v nejhorším do nich prdnu panáka whisky a jede se dál :-). Byly chvíle, kdy jsem kouřil a nepřemýšlel nad ním. Takže cca 2,4. Známka: 2
  Síla: Velmi slabý
  Chuť: Velmi lehká
  Aromatizace: Výrazně aromatizovaný
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět