www.tabaky.cz
Zobrazuji tabák: Solani Virginia Flake Blend 633
Výrobce: Solani
Složení:
 • Virginie
 • Perique
 • Řez: Flake
  Balení: 50g plech, 100g plech
  Popis: Klasický flake namíchaný ze světlé Virginie a Perique. Směs hoří pomalu a chladně, má přírodně sladkou plnou chuť a pozohurodné provonění místnosti. Zpracovaná je formou plátků.
  Dostupný v ČR: Ne
  Poznámky:
  Ø Síla: Středně silný
  Ø Aromatizace: Přírodní
  Ø Chuť: Středně výrazná
  Ø Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Ø Vůně pro nekuřáky: Neutrál
  Ø Známka: 1.0

  Juice 5.10.'06 12:49:39 
  vynikající tabák pro vyznavače "nikotinových bomb" :) . silou bych ho přirovnal k UF. ze začátku má člověk pocit jako by nic nekouřil, tabák se zdá být slabým, postupem času se začne projevovat jeho síla a na konci slabší jedinci odpadnou (můj kamarád to nezvládl a skoro se ...). proto doporučuji zájemcům o tento tabák plnit malou dýmku nebo do poloviny.
  50gr krabička má velikost MB navy flakes. po otevření krabičky vykouknou nádherně zpracované flakes (jaké jsem neviděl u žádného tabáku). flakes mají "rozměr" celé šíře krabičky (ne jako u MB "půlená"). vůně tabáku mi připomínala něco mezi 3nus a DLNR, pro mě příjemná (prostě perique).
  díky krásně zpracovaným flakes se velmi dobře nacpává a je jedno, jestli "ruličkovým" způsobem nebo rozedmutím. tenhle tabák bude hořet vždy skvěle. chladný kouř je chuti spíše nasládlé, neštípe, a nemá tendenci močkovat ani při rychlejším kouření.
  Známka: 1
  Síla: Silný
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Příjemná

  Snoopy 25.10.'14 16:20:11 
  Tabaky s perique (a "perique")mám rád, tak som sa na tento dosť tešil. Vyše tri roky odležaná plechovka, krásne krehké plátky. Vôňa aj mne pripomína Three nuns - kyslastá až kečupová, super. Žiaľ o to väčšie sklamanie po zapálení. Hlavný čuchový a chuťový vnem z tabaku je totiž štipľavosť. Nie pikantnosť, ale drsná nepríjemná štipľavosť v ústach a ostro štipľavý je aj dym stúpajúci z hlavičky (po očuchaní mi vybehli slzy do očí a nebolo to dojatím...). Prakticky rovnaký výsledok som dostal zakaždým, bez ohľadu na použitú fajku, spôsob napchávania či stupeň zvlhčenia. Že čosi nie je v poriadku signalizuje aj aróma v miestnosti. Keď vyfajčím slušne a opatrne taký St. James Flake od SG, po vyvetraní prakticky nič v miestnosti necítiť. V prípade necitlivého sparenia a "sprasenia" typický čpavý zápach. Avšak v prípade tohto blendu je to intenzívny agresívny smrad zakaždým.
  Tabak má na Tobaccoreviews výborné hodnotenie, takže evidentne je chyba vo mne a neviem ho fajčiť. Neznámkujem.
  Známka: Neznámkováno
  Síla: Slabý
  Chuť: Středně výrazná
  Aromatizace: Přírodní
  Aroma v místnosti: Středně výrazné
  Vůně pro nekuřáky: Nepříjemná

  Ministerstvo zdravotnictví varuje:
  Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí


  « Zpět